LOGO TIGER 3

LOGO TİGER 3

   Çoğu sektör ve işletmelerin kullanabileceği ERP sistemleri çözümü olan Tiger 3, büyüme süreçlerinizi destekleyerek, iç ve dış pazarda işletmenizi liderliğe taşımanızı sağlar. Zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlarınızla kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. İşletmenizin süreç takibi ve yönetimi ile ilgili işlemleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Logo CRM, Tedarik Zinciri Yönetimi, Tiger HR, E-Devlet gibi uygulamalarla entegre çalışabilen Tiger3 ERP Çözümleri ile kurumsal süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Tüm hareketlerin ve işlemlerin tarihçesinin tutulabildiği etkin bir ERP çözümü sunar.

Estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru ile istediğiniz bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uluslararası ticaret yapan firmalar için raporlama ve yabancı dil desteği sağlar. Mevzuata ve uluslararası muhasebe standartlarına tam uyumlu olarak çalışan Tiger 3, aynı zamanda büyüme sürecinizi destekleyerek, iç ve dış pazarda işletmenizi liderliğe taşımanızda yardımcı olur.

Hızlı Adaptasyon İmkanı

App in App

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Entegre Çalışan Modüler Yapı

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

İşletmenin Tamamıyla Uyumlu Yapı

e-Devlet Çözümleriyle Uyumlu Yapı

İşletmelere Özel Uygulama Geliştirme

Açık ve Esnek Mimari

Sektörel Çözümler

Esnek ve Güvenilir Altyapı

Web Tasarım Yeni Çözüm / YeniSoft ile geliştirilmiştir.