LOGO TIGER 3 ENTERPRISE

LOGO TIGER 3 ENTERPRISE

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış Tiger 3 Enterprise, şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirir. Aynı zamanda küreselleşme ve uluslararası rekabetin beraberinde getirdiği ürün ve üretimde iyileştirme, işletmelerin idare ve kontrolü, şirket içi organizasyonlarda sadeleşme gibi konularda da Tiger 3 Enterprise çözümü, sizlere yardımcı olur.

Birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren şirketler için çok yönlü planlama ve iş takibi yapabilirsiniz, yeni geliştirmelere açık, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ve kısa sürede uyarlanabilir. Esnek raporlama özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaç duyacağı farklı raporlar kolaylıkla tasarlanabilir, estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru ile istediğiniz bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uluslararası firmalar veya ithalat/ihracat yapan firmalar için yabancı dil desteği sağlamaktadır. , ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulamayı App in App özelliği ile zenginleştirilebilir. Arayüz ekranları ve kullanıcıya özel kişiselleştirilebilme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar.

Hızlı Adaptasyon İmkanı

App in App

Kullanışlı ve Pratik Arayüz

Birden Çok Lokasyondan Kullanım

Güçlü Üretim ve Planlama Desteği

Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Diğer Şirket İçi Yazılımlarla Entegrasyon

Esnek Raporlama

Yabancı Dil Desteği

Yüksek Performans

Güncel Mevzuatlara Uygunluk

Web Tasarım Yeni Çözüm / YeniSoft ile geliştirilmiştir.